Gezellige Open Dag bij de Doe-Tuinen van Schotertuin trekt veel bezoekers

Op zondag 17 mei 2026 organiseerde Schotertuin een gezellige en inspirerende Open Dag van de Doe-Tuinen. Tussen 14.00 en 17.00 uur kwamen buurtbewoners, tuinliefhebbers en geïnteresseerden samen om de tuinen te bekijken, inspiratie op te doen en kennis te maken met tuinieren, natuur en ontmoeting in het groen.

WIJKPLATFORM

De middag werd een groot succes. Naar schatting brachten zo’n 80 bezoekers een bezoek aan de Doe-Tuinen in het Schoterbos. In een ontspannen en groene omgeving genoten zij zichtbaar van de verschillende moestuinen, kleurrijke bloemen en bijzondere planten. De open sfeer nodigde uit tot wandelen, kijken en vooral ook tot het voeren van gezellige gesprekken.

Tijdens de Open Dag was er volop gelegenheid om kennis te maken met de vrijwilligers en buurtbewoners die zich inzetten voor de tuinen. Vrijwilliger Remco, tevens lid van het wijkplatform, ontving bezoekers enthousiast en vertelde met veel betrokkenheid over het werk in de tuin en de activiteiten van de Doe-Tuinen. Zijn enthousiasme werkte aanstekelijk en zorgde voor veel leuke gesprekken en nieuwe contacten.

Ook een delegatie van het Wijkplatform Delftwijk-Waterbuurt bracht een bezoek aan de Open Dag om de sfeer van de middag mee te beleven en een kijkje te nemen bij alles wat er groeit en bloeit in de Schotertuin.

De Open Dag stond volledig in het teken van natuur, verbinding en samen genieten. Bezoekers gingen naar huis met nieuwe inspiratie, mooie ontmoetingen en een positieve indruk van de kracht van groen in de wijk.

Met deze geslaagde middag kijkt Schotertuin terug op een mooie bijeenkomst waarin ontmoeting, duurzaamheid en buurtverbinding centraal stonden.