Gezellige Burendag in het Johan Limpershof
DELFTWIJK – Ook in het Johan Limpershof in Delftwijk werd Burendag gevierd. Bewoners kwamen samen voor een gezellige dag, met volop ruimte voor ontmoeting, gesprekken en saamhorigheid.
WIJKPLATFORM


De Burendag bood buurtbewoners een mooie gelegenheid om elkaar beter te leren kennen en samen tijd door te brengen in de eigen buurt. Er werd gezellig met elkaar gesproken en de sfeer was gemoedelijk.
Hoewel er nog meerdere foto's van de dag volgen, is één ding volgens de aanwezigen al duidelijk: aan gezelligheid ontbrak het niet.
Samen genieten van de buurt
Burendag staat in het teken van verbinding tussen buurtbewoners. Ook in het Johan Limpershof werd daar invulling aan gegeven. Door samen te komen en elkaar te ontmoeten, ontstond een gezellige middag waarin het buurtgevoel centraal stond.
De dag werd daarmee een mooie gelegenheid om elkaar beter te leren kennen en samen te genieten van de buurt.
Een geslaagde Burendag in het Johan Limpershof, waar saamhorigheid en gezelligheid centraal stonden.
Volg De Wijkplatform
Design & development: Code Designer
© 2026. Alle rechten voorbehouden. Wijkplatform Delftwijk Waterbuurt.
